Logo Urząd Miejski w Wyśmierzycach

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 9151
W sumie: 35860

Archiwum newsów, strona 8

Obrazek dla news_168

12 Weekend Polska Biega- Wyśmierzyce 2016

24.05.2016

20 maja 2016 r. odbył się 12  Weekend Polska Biega – Wyśmierzyce 2016 . Lokalne święto biegania zgromadziło 226 entuzjastów tej najprostszej formy uprawiania sportu. Głównym sponsorem był Urząd Miejski w Wyśmierzycach, a sam pan Burmistrz Marek Bielewski osobiście wziął udział w I Marszu Nordic Walking. Piękna , słoneczna pogoda dodała uroku zmaganiom sportowców. Największe emocje towarzyszyły zmaganiom przedszkolaków, dla których były to pierwsze w życiu zawody sportowe.

więcej

Obrazek dla news_165

Agencja Nieruchomości Rolnych informuje o rozpoczęciu XV -ej edycji Programu Stypendia Pomostowe 2016/2017.

19.05.2016

Celem programu jest wspieranie młodzieży pochodzącej z rodzin byłych pracowników przedsiębiorstw gospodarki rolnej w podjęciu decyzji o kontynuowaniu nauki na dziennych studiach magisterskich realizowanych w trybie jednolitym lub dwustopniowym w polskich państwowych uczelniach mających uprawnienia magisterskie. Program polega na finansowaniu stypendiów dla maturzystów, którzy dostaną się na uczelnię wyższą.

więcej

Obrazek dla news_163

Noc muzeów w Wyśmierzycach

17.05.2016

14 maja 2016r. to niezwykła data. Tego dnia, wieczorem, większość muzeów w Polsce i na świecie otworzyła drzwi dla zwiedzających, przygotowując dla nich wiele niezwykłych przeżyć i atrakcji. W tym roku, również Wyśmierzyce  uczestniczyły w tym wydarzeniu, zapraszając mieszkańców do wzięcia udziału w wędrówce po najciekawszych miejscach związanych z historią gminy oraz do obejrzenia dokumentalnego filmu o losach Warszawy w czasie II wojny światowej. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objęło Muzeum Powstania Warszawskiego.

więcej

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.