Logo Urząd Miejski w Wyśmierzycach

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 9151
W sumie: 35860

Archiwum newsów, strona 5

Obrazek dla news_203

Zdobądź stypendium na I rok studiów!

08.08.2016

Informujemy, iż Katolickie Stowarzyszenie ”Serca dla Serc” w Jasionnie ogłasza nabór na stypendia dla tegorocznych maturzystów z powiatu Białobrzeskiego. Stowarzyszenie zaprasza ambitnych i zdolnych maturzystów z powiatu białobrzeskiego, pochodzących z niezamożnych rodzin, którzy chcą studiować w roku akademickim 2016/2017 do aplikowania do programu stypendialnego. Czekają stypendia na I rok studiów w wysokości 500 zł miesięcznie, będą one wypłacane przez 10 miesięcy.

więcej

Obrazek dla news_199

Uroczystość odsłonięcia pomnika ku czci zamordowanych w czasie II Wojny Światowej

04.08.2016

W niedzielę, 31 lipca 2016 r. w miejscowości Brodek odbyła się uroczystość odsłonięcia i poświęcenia nowego pomnika ku czci zamordowanych w czasie II Wojny Światowej, przez hitlerowców mieszkańców wsi Brodek.To tragiczne wydarzenie miało miejsce 29.07.1944 r. W bestialski sposób Niemcy pozbawili życia 14 mężczyzn. Działo się to na oczach najmłodszych mieszkańców wsi, którzy tak jak pani Maria Paszyńska i Kazimiera Kopycka do dzisiaj nie mogą zapomnieć tej tragicznej zbrodni.

więcej

Obrazek dla news_197

OGŁOSZENIE

01.08.2016

Burmistrz Wyśmierzyc informuje, iż w związku z wystąpieniem na terenie Gminy Wyśmierzyce niekorzystnych zjawisk klimatycznych /bardzo silne wiatry, nawalne opady deszczu/ w dniach 11 i 27 lipca 2016 r. oraz napływającymi wnioskami o oszacowanie szkód poniesionymi przez rolników w związku ze wskazanymi warunkami atmosferycznymi, podjęte zostały działania mające na celu skierowanie wniosków do Wojewody Mazowieckiego w sprawie powołania składu komisji do spraw szacowania szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane przez niekorzystne zjawiska atmosferyczne.

 

więcej

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.