Logo Urząd Miejski w Wyśmierzycach

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 9151
W sumie: 35860

"Kraszewski. Komputery dla bibliotek"

 
 

 

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Wyśmierzycach z przyjemnością informuje, że wniosek o dofinansowanie złożony w programie dotacyjnym Instytutu Książki "Kraszewski. Komputery dla bibliotek" został rozpatrzony pozytywnie.  Uzyskano kwotę 9240,00 zł na unowocześnienie naszej czytelni internetowej. 

Zaplanowano zakup 4 komputerów stacjonarnych, które zastapią przestarzały sprzęt komputerowy w czytelni internetowej oraz na stanowisku bibliotekarza. Trzy komputery będą dostepne dla czytelników, a czwarty będzie służył do tworzenia katalogowej bazy ksiązek, która będzie dostepna on-line.  

 Instytut Książki 

"Kraszewski. Komputery dla bibliotek "

Program " Kraszewski. Komputery dla bibliotek" to program dotacyjny Instytutu Ksiązki realizowany w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w roku 2012r.

Celem programu jest podniesienie standartu bibliotek publicznych poprzez wyposażenie ich w nowoczesny sprzęt komputerowy umożliwiający użytkownikom biblioteki korzystanie z internetu, a bibliotekarzim katalogownaie zbiorów i udostepnianie ich on-line.

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.